Atribuită Cumpărare directă

Pachet Tonere şi Cartuşe – 4 articole: Toner HP 56a, Black, 7.400 Pagini, Original HP Laserjet MFP M436 NDA – 3 Bucati, Toner Kyocera Ecosys Tk-1170 Black, 7.200 Pagini, Original Multifuncținală Kyocera Ecosys M2040DN – 6 Bucati, Toner Kyocera Tk475, Black, 15.000 Pagini, Original Multifuncțională Kyocera FS 6525 MFP – 4 Bucati, Drum (Unitate Imagine) Lexmark 50F0ZA0 (Cod 500za), Black, 60.000 Pagini, Original Lexmark MX 310DN/MX 410DE/MX 510DE - 4 Bucati, potrivit formularului dvs de propunere tehnica si financiara, transmims pe email si inregistrat sub nr. 14.632/01.07.2021. Operatorii economici care se află în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directă. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autorităţii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.

Număr anunț
DA28328434
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.045 RON
Valoare atribuită
5.045 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.045 RON

din 5.045 RON estimat