Atribuită Cumpărare directă

hartie igienica jumbo, bax 132.00 3 servetele Z, bax 126.00 2 prosop hartie, bax 144.00 2 saci gunoi 35 litri 5.90 8 saci gunoi 150 litri 18.40 6 odorizant WC 9.70 10

Număr anunț
DA28322899
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC SIBIU (CUI 4270805)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190 RON
Valoare atribuită
1.190 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.190 RON

din 1.190 RON estimat