Atribuită
Cumpărare directă
Medalii pentru competiție sportivă - Campionat Național înot Masters, 03-04.07.2021. Caracteristici tehnice: Medalie sportiva 3D , Fi 50 mm in diverse culori auriu, argintiu si bronz, decupata pe margine cu formae de stelute + banut Al FI 25mm in diferite culori auriu, argintiu si bronz personalizat print U.V. + snur tricolor. Cantitate totală: maximum 340 buc.
- Număr anunț
- DA28323186
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI 14988323)
- Cod CPV
- 18512200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.009 RON
- Valoare atribuită
- 3.009 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.