Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de constructie pentru amplasarea unor echipamente electronice in statiile de autobuz (automate de vanzare bilete, stalpi pentru afisaje electronice) , bransare la energie electrica din reteaua publica de proximitate; Decontarea pretului contractului se va efectua doar in baza devizului final care va cuprinde masuratorile lucrarilor real executate.
- Număr anunț
- DA28375656
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI 789401)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO-CON IMPEX SRL (CUI 15673447)
- Cod CPV
- 45000000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.813 RON
- Valoare atribuită
- 56.813 RON
- Data publicării
- 12.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.