Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse dezinfectante: Terralin Protect - canistra 5 litri - 28 buc (195,00 lei/buc) Jaclor - cutie 250 tablete - 40 buc (40,00 lei/buc) Desmanol Pure - flacon 1 litru - 40 buc (31,00 lei/buc) Dozator perete SM2 - 5 buc (GRATUIT) Pret: /pachet lei fara TVA
- Număr anunț
- DA28401053
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE NEUROPSIHIATRICA BRANCOVENESTI (CUI 4322912)
- Furnizor / câștigător
- INTERCOOP SRL (CUI 4275950)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.300 RON
- Valoare atribuită
- 8.300 RON
- Data publicării
- 15.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.