Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de intretinere pentru ascensorul de transport materiale si persoane din Depozitul Central CMTEB/Contract pentru o perioada de 24 luni/Conform ofertei SC SYGLER ASCENSOR SRL cu nr .3449/29.06.2021,inregistrata de SPA-CMTEB cu nr 50753/29.06.2021.
- Număr anunț
- DA28424635
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- SYGLER ASCENSOR SRL (CUI 12455790)
- Cod CPV
- 50750000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.840 RON
- Valoare atribuită
- 6.840 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.