Atribuită
Cumpărare directă
1. Pompă ambreiaj Raba - 3 buc.; 2. Element filtru ulei Raba - 15 buc.; 3. Element filtru combustibil Raba - 20 buc.; 4. Compresor Raba - 2 buc.; 5. Regulator presiune frână DR 2200 Roman - 2 buc.; 6. Robinet frână mână tip nou Roman - 1 buc.; 7. Supapă frânare RE 2504 - 2 buc.; 8. Supapă frânare RE 1108 - 2 buc.; 9. Capac chiulasă motor - capac culbutori Raba - 1 buc.; 10. Garnitură colector evacuare Raba - 10 buc.; 11. Furtun retur injector tip 377 - 2 buc.; 12. Furtun retur injector tip 559 - 3 ml; 13. Furtun lung ambreiaj Raba - 3 buc
- Număr anunț
- DA28452312
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SERBAN CANTACUZINO" AL JUDETULUI PRAHOVA (CUI 2998382)
- Furnizor / câștigător
- DANEX AUTO IMPEX SRL (CUI 14228824)
- Cod CPV
- 34330000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.019 RON
- Valoare atribuită
- 3.019 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.