Atribuită Cumpărare directă

Piese de schimb statie de deferizare / demanganizare Detaliiere: 2 x WS1.25 & WS1.5 Spacer Stack 2 x WS1.25 & WS1.5 Piston Downflow 1 x WS1 Drive Cap Asy Deplasare si manopera incluse .

Număr anunț
DA28383015
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
H2O INTERNATIONAL SRL (CUI 12037143)
Cod CPV
45259200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.843 RON
Valoare atribuită
1.843 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.843 RON

din 1.843 RON estimat