Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si neutralizare deseuri medicale pe o perioada de 12 luni. In cazul in care acceptati clauzele contractuale din draftul de contract, va solicitam sa transmiteti la adresa de e-mail: achizitii@caarad.ro, contractul asumat si completat cu datele de identificare ale societatii dvs. pentru a putea face demersurile necesare in vederea semnarii acestuia.

Număr anunț
DA28491802
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.686 RON
Valoare atribuită
1.686 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.686 RON

din 1.686 RON estimat