Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale Stericycle Romania SRL a adus in premiera in Romania solutia completa pentru gestionarea deseurilor medicale, a deseurilor farmaceutice si a deseurilor industriale conforma cu standardele ecologice europene. Stericycle Romania SRL a obtinut toate avizele si autorizatiile emise de autoritatile romane pentru activitatea de neutralizare a acestora. Solutia companiei Stericycle Romania SRL ofera intreaga logistica si toata gama de servicii auxiliare necesare intregului proces de eliminare a deseurilor, conform OMS 1226/2012: • colectarea deşeurilor din spaţiul de depozitare temporara; • transportul deşeurilor de la spaţiul de depozitare temporara catre locul de eliminare finala; • procesarea si eliminarea finala a deşeurilor; Preţul pentru serviciile de colectare, transport, procesare si eliminare finala a deşeurilor medicale este de 7,00 lei/kg. Pretul nu include TVA.

Număr anunț
DA28485484
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.700 RON
Valoare atribuită
7.700 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.700 RON

din 7.700 RON estimat