Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri chimice 18 01 06, 9 luni 2021 - 2022 Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri chimice periculoase cu furnizare de ambalaje Stericycle Romania SRL a adus in premiera in Romania solutia completa pentru gestionarea deseurilor medicale, a deseurilor farmaceutice si a deseurilor industriale conforma cu standardele ecologice europene. Stericycle Romania SRL a obtinut toate avizele si autorizatiile emise de autoritatile romane pentru activitatea de neutralizare a acestora. Solutia companiei Stericycle Romania SRL ofera intreaga logistica si toata gama de servicii auxiliare necesare intregului proces de eliminare a deseurilor, conform OMS 1226/2012: • colectarea deşeurilor din spaţiul de depozitare temporara; • transportul deşeurilor de la spaţiul de depozitare temporara catre locul de eliminare finala; • procesarea si eliminarea finala a deşeurilor; Preţul pentru serviciile de colectare, transport ,procesare si eliminare finala a deseurilor chimice periculoase din laborator este de 8.5 ron/kg. Pretul nu include TVA

Număr anunț
DA28448138
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.912 RON
Valoare atribuită
1.912 RON
Data publicării
23.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.912 RON

din 1.912 RON estimat