Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale Stericycle Romania SRL a adus in premiera in Romania solutia completa pentru gestionarea deseurilor medicale, a deseurilor farmaceutice si a deseurilor industriale conforma cu standardele ecologice europene. Stericycle Romania SRL a obtinut toate avizele si autorizatiile emise de autoritatile romane pentru activitatea de neutralizare a acestora. Solutia companiei Stericycle Romania SRL ofera intreaga logistica si toata gama de servicii auxiliare necesare intregului proces de eliminare a deseurilor, conform OMS 1226/2012: • colectarea deşeurilor din spaţiul de depozitare temporara; • transportul deşeurilor de la spaţiul de depozitare temporara catre locul de eliminare finala; • procesarea si eliminarea finala a deşeurilor; • asigurarea de recipienti necesari colectarii deseurilor conform tabelului Denumire ambalaj UM Necesar ambalaje/luna Cutii polipropilena 0.7l bucata 100 Cutii polipropilena 1.5l bucata 100 Cutii carton cu sac 10l bucata 250 Cutii carton cu sac 20l bucata 100 Cutii carton cu sac 40l bucata 100 Cutii carton cu sac 20l cu dunga rosie bucata 200 Cutii carton cu sac 40l cu dunga rosie bucata 250 Sac polietilena 120l bucata 250 Sac polietilena 240l bucata 200 Bidon 5l bucata 150 Preţul pentru serviciile de colectare, transport, procesare si eliminare finala a deşeurilor medicale 18.01.01, 180102(180103*), 18.01.03*, 18.01.04, 18.01.06*, 18.01.07, 18.01.09, 15.01.10*, 16.05.06*, 16.05.07*, 16.05.08*, 1
- Număr anunț
- DA28350853
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE ENDOCRINOLOGIE C.I. PARHON (CUI 4505367)
- Furnizor / câștigător
- STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
- Cod CPV
- 90524000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.496 RON
- Valoare atribuită
- 62.496 RON
- Data publicării
- 07.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 07.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.