Atribuită Cumpărare directă

Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri chimice periculoase cu furnizare de ambalaje Stericycle Romania SRL a adus in premiera in Romania solutia completa pentru gestionarea deseurilor medicale, a deseurilor farmaceutice si a deseurilor industriale conforma cu standardele ecologice europene. Stericycle Romania SRL a obtinut toate avizele si autorizatiile emise de autoritatile romane pentru activitatea de neutralizare a acestora. Solutia companiei Stericycle Romania SRL ofera intreaga logistica si toata gama de servicii auxiliare necesare intregului proces de eliminare a deseurilor, conform OMS 1226/2012: • colectarea deşeurilor din spaţiul de depozitare temporara; • transportul deşeurilor de la spaţiul de depozitare temporara catre locul de eliminare finala; • procesarea si eliminarea finala a deşeurilor; Preţul pentru serviciile de colectare, transport ,procesare si eliminare finala a deseurilor chimice periculoase din laborator este de 12 ron/kg. Pretul nu include TVA -PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28323118
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Infectioase si Tropicale "Dr. Victor Babes (CUI 4266049)
Furnizor / câștigător
STERICYCLE ROMANIA S.R.L. (CUI 15071999)
Cod CPV
90524000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.400 RON
Valoare atribuită
8.400 RON
Data publicării
02.07.2021 00:00
Data finalizării
05.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.400 RON

din 8.400 RON estimat