Atribuită
Cumpărare directă
AIL LED STRADAL 22W 195 buc AIL LED STRADAL 53W 95 buc AIL LED STRADAL 70W 20 buc Sistem de telegestiune 1 buc Material marunt, Logistrica, Management de proiect, Cheltuieli indirecte, Beneficiu 1 buc Manopera montaj aparate de i luminat 310 buc Total 431,920.50 lei fara TVA pentru obiectivul de investitii ”MODERNIZARE ILUMINAT PUBLIC STRADAL IN COMUNA LEORDA, JUDETUL BOTOSANI”,
- Număr anunț
- DA28323486
- Autoritate contractantă
- COMUNA LEORDA-JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372130)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 45310000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 431.920 RON
- Valoare atribuită
- 431.920 RON
- Data publicării
- 02.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.