Atribuită Cumpărare directă

Moara taietoare SM 100 cu urmatoarele accesorii incluse 226080022 Rotor cu 6 discuri din INOX SM100/200/300 224080004 Long stock hopper SM 100 036470313 Sita inferioara gauri trapezoidale 0,5 mm 036470320 Sita inferioara gauri patrate 4 mm 228240005 Suport cu role, pentru fixare SM 100 Termen de livrare: 50 de zile de la data semnarii contractului Termen de garantie: 24 de luni de la data livrarii produsului.Manopera de montaj si punerea in functiune sunt incluse in pret. Achizitia se va finaliza prin incheierea unui contract de achizitie publica.

Număr anunț
DA28343721
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
Cod CPV
42212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
53.750 RON
Valoare atribuită
53.750 RON
Data publicării
07.07.2021 00:00
Data finalizării
08.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

53.750 RON

din 53.750 RON estimat