Atribuită Cumpărare directă

Telefon mobil: - Sistem de operare Android 11 - Reţea GSM/HSPA/LTE - Sim Dual - Touchscreen - Dimensiuni 165,0x77,4x8,4 mm - Greutate 203 g - Mărime ecran 6.7 inch - Rezoluţie ecran 1080 x 2400 - Memorie RAM 6 GB - Spaţiu de stocare 128 GB - Slot memorie microSDXC - Cameră Foto/Video - Rezoluție cameră față 32 MP - Rezoluție cameră spate (format wide) 64 MP - Rezoluție cameră spate (format telephoto) 8 MP - Rezoluție cameră spate (format ultrawide) 12 MP - Rezoluție cameră spate (format macro) 5 MP - Transmisie date 4G - Senzori: Accelerometru, giroscop, amprentă, senzor de proximitate, senzor de lumină - Wi-Fi - GPS - Bluetooth - Cablu USB - Încărcător - Acumulator Lithium Ion - Capacitate acumulator 5000 mAh - Meniu în limba română - Culoare negru - Garanție 24 luni , Telefon mobil: - Sistem de operare Android 10 - Reţea GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE - Sim Dual - Touchscreen - Dimensiuni 159,8x74,5x8,4 mm - Greutate 190 g - Mărime ecran 6.5 inch - Rezoluţie ecran 1080 x 2400 - Memorie RAM 6 GB - Spaţiu de stocare 128 GB - Slot memorie microSDXC - Cameră Foto/Video - Rezoluție cameră față 32 MP - Rezoluție cameră spate (format wide) 12 MP - Rezoluție cameră spate (format telephoto) 8 MP - Rezoluție cameră spate (format ultrawide) 12 MP - Transmisie date 4G - Senzori: Accelerometru, giroscop, amprentă, senzor de proximitate, senzor de lumină - Wi-Fi - GPS - Bluetooth - Cablu USB - Încărcător - Acumulator Lithium Ion - Capacitate acumulator 4500 mAh - Meniu în limba română - Culoare

Număr anunț
DA28422683
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.555 RON
Valoare atribuită
28.555 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.555 RON

din 28.555 RON estimat