Atribuită
Cumpărare directă
Revizuirea studiului de fezabilitate pentru eficientizarea sistemului de iluminat public stradal în comuna Axintele județul Ialomita - zona străzi, pentru reducerea consumului de energie electrica, a emisiilor de CO2 si a cheltuielilor de intretinere prin montare de corpuri de iluminat moderne cu tehnologie LED si eficienta energetica ridicata. Revizuirea studiului de fezabilitate, urmare a separării surselor de finanțare prilejuite de obținerea finantarii europene pentru iluminatul drumurilor județene, elaborare deviz general . Studiul de fezabilitate întocmit va contine principalele caracteristici ale proiectului, în baza unei analize tehnico-economice a investitiei. Se vor calcula estimativ costurile de investiție, se vor elabora documentații tehnice în vederea obținerii de beneficiar a oricărui aviz / acord solicitat. Termenul de prestare a serviciilor nu va depăsi 30 de zile de la data semnării contractului.
- Număr anunț
- DA28445944
- Autoritate contractantă
- COMUNA AXINTELE (PRIMARIA COMUNEI AXINTELE) (CUI 4231938)
- Furnizor / câștigător
- SICAL S.R.L. (CUI 17365460)
- Cod CPV
- 71241000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 23.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.