Atribuită Cumpărare directă

Contract achizitie carburant auto pe baza de card. Achizitie carburanti auto pe baza de carduri in valoare de 100.000,00 lei fara TVA. Pretul de livrare efectiva a carburantilor la pompa este pretul valabil la pompa Rompetrol si/sau a statiilor partener in data alimentarii. Cantitatea de carburant se va achizitiona in functie de bugetul alocat achizitiei. Cardurile se elibereaza fara cost suplimentar. Alte conditii se negociaza prin contractul ce se va incheia.

Număr anunț
DA28439726
Autoritate contractantă
COMUNA ASAU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ASAU JUD. BACAU) (CUI 4277943)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
22.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat