Atribuită Cumpărare directă

Contract de achizitie carburant auto pe baza de card Achizitie carburanti auto pe baza de carduri în valoare de 5.800 lei fără TVA.

Număr anunț
DA28419381
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR DE EVIDENTA PERSOANELOR AL JUD. BISTRITA-NASAUD (CUI 17562933)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
19.07.2021 00:00
Data finalizării
23.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat