Atribuită
Cumpărare directă
• Numarul maxim de articole care pot fi stocate in baza de date - Pana la 100 000 • Lungime nume articol (PLU) - Pana la 72 de caractere • Tipuri de coduri de bare atasate la articole - EAN-13, EAN-8, UPC, Barcode de pe eticheta cantar • Tipuri de taxe - Cote TVA: 4 cote programabile, 1 x Scutit TVA; 1 x alte taxe • Grupe de articole - Pana la 99 • Departamente - Pana la 99 • Numarul de operatori - Pana la 30 • Tipuri de plata - Numerar (implicit); Programabile: avans in numerar(cash back), card ( card bancar), voucher, credit, metode moderne de plata, tichete cadou, tichete de masa, altele • AMEF modurile de functionare ▪ 1/Vanzare(Inregistrare); ▪ 2/Rapoarte X; ▪ 3/Rapoarte Fiscale; ▪ 4/Programare; ▪ 5/Rap.Info AMEF; ▪ 6 / Conexiune PC; ▪ 7 / Service; ▪ 8/ Teste; ▪ 9/ Jurnal Electronic • Comunicarea cu РС: ▪ pentru programarea, citirea si emitererea de rapoarte din baza de date a articolelor; ▪ pentru configurarea parametrilor AMEF; ▪ pentru emiterea de bonuri fiscale, rapoarte de inchidere precum si emiterea de documente nefiscale. • Jurnal electronic - Da - 16 GB microSD card ( capacitate microSD card suportata pana la 32GB) • Memoria fiscala - Non-volatila, 2500 rapoarte de inchidere zilnica • Modul Criptografic - EAL 5+ • Semnatura Electronica - X.509.V3, RSA 2048 biti • Caractere tiparite per linie - 42 • Modul Bluetooth - Optional • Imprimanta termica - Seiko LTP01-245-05 sau EPSON M-T173V • Acumulator - Li-Ion 7,4V 2000mA / h,
- Număr anunț
- DA28428248
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- REL SYSPRO SRL (CUI 11611085)
- Cod CPV
- 30123100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.377 RON
- Valoare atribuită
- 18.377 RON
- Data publicării
- 20.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.