Atribuită Cumpărare directă

Service anual pentru casa de marcat

Număr anunț
DA28428230
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI 11611085)
Cod CPV
50300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.969 RON
Valoare atribuită
6.969 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.969 RON

din 6.969 RON estimat