Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a transmisiilor de date din casa de marcat catre serverul ANAF

Număr anunț
DA28428217
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI 11611085)
Cod CPV
72318000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.748 RON
Valoare atribuită
1.748 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.748 RON

din 1.748 RON estimat