Atribuită Cumpărare directă

SSD WD, Blue, 500 GB, 2.5 inch, S-ATA 3, 3D TLC Nand, R/W:560/530 MB/s - calculator contabilitate, conform raport de service nr. 4948/29.06.2021

Număr anunț
DA28337001
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
SPEED COMPUTERS SRL (CUI 16356013)
Cod CPV
30237100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273 RON
Valoare atribuită
273 RON
Data publicării
06.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273 RON

din 273 RON estimat