Atribuită Cumpărare directă

Format: 13 cm x 20 cm Calitate hârtie la interior: offset 70g/mp Calitate hârtie la coliţă: mediaprint 115g/mp; Tipar : 1 + 1 (la negru); Număr de pagini interior: 352 p la 1 + 1 culori (la negru); Număr de pagini coliţă: 28 p la 1 + 1 culori (la negru); Coperta: carton mediaprint 300g/mp, plastefiat lucios; Legătorie: broşat, termoclei

Număr anunț
DA28328506
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02093 Bucuresti (CUI 13504689)
Furnizor / câștigător
NEDEA PRINT SRL (CUI 15452438)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
05.07.2021 00:00
Data finalizării
06.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON

din 1.980 RON estimat