Atribuită Cumpărare directă

1.Detergent manual Alley 50 kg x 4.50lei 225.00 2.Praf de curatat 30 flX2.90=87.00 3.Detartrant Nufarul100LX7.50=750.00 4.Soda calcinata 50 kg X3.00=150.00 5.Triumf 20 buc X 12.50=250.00 6.Soda caustica30 kg X6.00 lei=180.00 lei 7.Inalbitor Ace 60L X4.00=240.00 8.Detergent vase Sano 100L X9.00=900.00 9.Detergent Ozon Automat 60 kg X4.50=270.00 10.Solutie curatat geamuri 80 bucX4.50 lei/buc=360.00 11.Sapun lichid Fabi 5L 150L X9 lei/l=1350.00 12.sapun toaleta 100 bucX1.2 lei=120.00

Număr anunț
DA28386066
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.882 RON
Valoare atribuită
4.882 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.882 RON

din 4.882 RON estimat