Atribuită
Cumpărare directă
1.BURETI VASE 200 buc x 0.65=130.00 2.LAVETE USCATE SET 320X2.80=896.00 3.HARTIE ZZ ALBA 400 BUC X3.50=1400.00 4.REZERVA MOP 60 BUC X4.00=240.00 5.MATURA EUROPEEA 30 BUC X 5.20=156.00 6.GALEATA CU STORCATOR 5 BUC X 14 LEI=70.00 7.BURETI SARMA 150 BUC X 1.00 =150.00 8.HARTIE IGIENICA 400 BUC X0.45 LEI/BUC=180.00 9.PROSOAPE HARTIE 460 SET(2BUC/SET) X2.80LEI/SET=1288.00 10coada lemn 20 buc X 2.30lei/buc=46.00 11 perii wc 10 buc X 6.00=60.00 12galeata cu capac 10L 5buc X9.90 lei/buc =49.50 13.faras 15 buc x 3 lei=45.00 14.Cos gunoi cu pedala 18 L 6 buc X 45.00=270.00
- Număr anunț
- DA28386035
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- MONDOCHIM SRL (CUI 16851518)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.980 RON
- Valoare atribuită
- 4.980 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.