Atribuită
Cumpărare directă
Alcool Sanitar UZ MEDICINAL Concentratie min 70%.Imbuteliat in PET Fl * 500 ml. Ambalaj: 12 Buc/ Bax. Aviz MS, Biocide Aviz MS NR Nr. 516BIO/01/12.24 Indicatia de utilizare in unitati sanitare are valabilitate 3 ani de la data primei emiteri a avizului in baza Ordinului nr. 910/2016 -pana la 28.09.2021 Domeniul de utilizare: igiena umana. B. Aria de aplicare: Dezinfectia igiena a mainilor prin frecare. utilizat in unitatile sanitare. Utilizare recomandata: COMANDA DIN SICAP ESTE FERMA NEFIIND NECESARA TRANSMITEREA UNEI COMENZI SEMNATE SI STAMPILATE.
- Număr anunț
- DA28326856
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR DAMBOVITA (CUI 4279863)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 24322500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.020 RON
- Valoare atribuită
- 1.020 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.