Atribuită
Cumpărare directă
Pachet de medii de cultura conform ADV 1218251 in valoare de 2275.25 - Acid percloric AC17551000, 1fl x 1000 ml; Pret 337.95 2. Sulfanilamida SU00600100, 1 fl x 100 gr; Pret 107.65 3. Supliment agar ALOA (1-fosfatdilinozitol) 06-754-024, 40 fiole x 500 ml/mediu; Pret 20.99 4. Agar DG 18 - mediu baza (cu cloramfenicol inclus) 01-485, 2 fl x 500 gr; Pret 187.03 5. Bulion Giolliti Cantoni - mediu baza 02-230, 1 fl x 500 gr; Pret 135,55 6. Bulion RVS 02-379, 1 fl x 500 gr; Pret 99.08 7. Bulion selenit cistina - mediu baza 02-602, 1 fl x 500 gr; Pret 110.20 8. Mediu MSRV - mediu baza 03-376, 2 fl x 500 gr; Pret 135.58
- Număr anunț
- DA28332819
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR GIURGIU (CUI 4791420)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.275 RON
- Valoare atribuită
- 2.275 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.