Atribuită
Cumpărare directă
PACHET medii de cultura: Pseudomonas aeruginosa CN Selective agar, Mediu Nutrient agar flacon 500g, Supliment galbenus de ou cu telurit pentru Mediu Baird Parker, Baird Parker agar, Agar R2A, Cicloserina supliment, Hektoen agar, conform descrierii din catalog sicap, termen de valabilitate minim un an de la livrare insotit de certificat de calitate, fisa tehnica si fisa de securitate, pentru mediile deshidratate minim 2 ani de la livrare.
- Număr anunț
- DA28331681
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA JUDETEANA TIMIS (CUI 11292024)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.674 RON
- Valoare atribuită
- 2.674 RON
- Data publicării
- 05.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.