Atribuită
Cumpărare directă
Inalbitor solid pe baza de oxygen, pentru toate tipurile de textile.Formula ecologica, extrem de concentrata, fara fosfati, destinat pentru toate tipurile de textile. Ambalare 2x1.36 kg Detergent solid, concentrat, alcalin, pentru spalarea textilelor; Ambalaj mic, usor; Ecologic,destinat pentru toate tipurile de textile (bumbac, polyester, mixte). Ambalare 4x4.08 kg Produs destinat curatarii aragazurilor. Ambalare 4 x 5 l Detergent universal lichid pentru spalari dificile Regain este un detergent alcalin foarte performant, special conceput pentru utilizare manuala pe suprafetele foarte murdare. Regain este de asemenea excelent pentru curatarea: filtrelor, hotelor de evacuare a aerului, gratarelor, cuptoarelor, solului, etc. Regain este un produs inofensiv pentru toate tipurile de metal, materiale plastice, sticla, piatra, email si suprafete vopsite, este biodegradabil si ecologic. Nu ataca pielea normala si totusi este foarte alcalin. Ambalare 2 x 5L Topmatic Universal Special este un detergent lichid pentru vase foarte concentrat care poate fi folosit indiferent de tipul apei. Produsul face parte din gama produselor inovatoare Ecolab care nu contin NTA, EDTA, fosfati si clor. A fost dezvoltat in concordanta cu tendintele globale continand ingrediente inovatoare care actioneaza eficace in conditii de apa dura. Foarte eficace inclusiv in indepartarea murdariei persistente pentru a obtine vase stralucitor de curate Formula ecologica fara NTA, EDTA, fosfati si clor. Ambalaju
- Număr anunț
- DA28411612
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI 10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.225 RON
- Valoare atribuită
- 7.225 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.