Atribuită Cumpărare directă

1.1073691-Holder adanc 5 buc. x 375,00 lei= 1.875,00 lei 2.1073692-Holder dual 2 buc. x 1.750,00 lei= 3.500,00 lei Pret total fara TVA 5.375,00 lei Consumabile, nu se acordă garanție

Număr anunț
DA28387000
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
38519000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.375 RON
Valoare atribuită
5.375 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.375 RON

din 5.375 RON estimat