Atribuită
Cumpărare directă
Disposable folded capillary cells primarily for the measurement of zeta potential with Zetasizer Nano&Zetasizer Advance ranges, but can be used for size measurement with models filled with NIBS backscattering. Pack of 10 cells with 20 stoppers. Requires Zetasizer Nano software version 7.02 or later or ZS Xplorer. -Celule capilare pentru masuratori de potential zeta Consumabile BENEFICIAR ICI BNS CRACIUN ANA MARIA TERMEN DE LIVRARE 8 SAPTAMANI RESPONSABIL ACHIZITIE IULIU ZAHAN 1516.00 X 1,19 = 1804.04 LEI
- Număr anunț
- DA28377812
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.516 RON
- Valoare atribuită
- 1.516 RON
- Data publicării
- 13.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.