Atribuită Cumpărare directă

WebSeal Mat for Plate+, blue, Silicone / PTFE, 96 Round well – Dome Base, 7.2 mm diameter (set 5 bucati) + 96-Well Glass Coated PP Microplate, 220 µL, Round 7 mm diameter, V-shape bottom (set 10 bucati)

Număr anunț
DA28477531
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI 9113623)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.548 RON
Valoare atribuită
2.548 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.548 RON

din 2.548 RON estimat