Atribuită
Cumpărare directă
Supresor pentru analiza cationilor cu regenerare dinamica CDRS 600 (4 mm) Termen de garantie: 6 luni. Termen de livrare: maxim 5 saptamani de la data atribuirii achizitiei. Beneficiar: Facultatea de Stiinta si Ingineria Mediului, Prof. dr. Calin Baciu. Responsabil achizitie: Simona Muntean.
- Număr anunț
- DA28339261
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
- Cod CPV
- 38432200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.806 RON
- Valoare atribuită
- 4.806 RON
- Data publicării
- 06.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.