Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII VULCANIZARE SCHIMB ANVELOPE VARA-IARNA 185/65 R15

Număr anunț
DA34498348
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.913.803 RON
Data publicării
15.11.2023 11:23
Data finalizării
17.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.913.803 RON