Atribuită
Cumpărare directă
Unitatea militara 01145 Roman achizitioneaza pachet piese TAB cf anunt de publicitate ADV1227535. Lista pieselor achizitionate, in atasament. Piesele vor fi livrate in locatiile indicate prin anuntul de publicitate, respectiv UM 01145 ROMAN, UM 01107 M BRASOV, UM 01149 FOCASNI. Total valoare achizitie - 50010.00 lei fara TVA. Piesele vor fi insotite la livrare de urmatoarele documente: factura fiscala, declaratie de conformitate, certificat de garantie 24 luni. In mod obligatoriu piesele livrate vor fi NOI, vor respecta specificatiile tehnice si codurile solicitate
- Număr anunț
- DA28445553
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 35421000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.010 RON
- Valoare atribuită
- 50.010 RON
- Data publicării
- 22.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.