Atribuită
Cumpărare directă
1 . ventil instalatie aer conditionat=TRUSA VENTILE AC 33 PIESE 2. capacel instalatie aer conditionat pentru urmatoarele autoturisme: - dacia lodgy (UU1JSDBC647813920) 2 set =PT AGENT FRIGORIFIC R134A=97,00/SET DE 2 BUC - renault kangoo (VF1KCAPA832550420) 2 set = SET VENTILE+CAPACE=74,00/SET - dacia duster (UU1hsdacn46291206) 2set =PT AGENT FRIGORIFIC R134A=97,00/SET DE 2 BUC 3. ulei full sintetic instalatie aer conditionat refrigerant oil (bidon 1 l compatibilitate freon R 134 A) = 2 buc.=ULEI PAG 46=57,00/L 4. set inele "O" instalatie aer conditionat (cauciuc special, culoare verde cca 270buc/set) = 2 set=72,00/SET
- Număr anunț
- DA28411392
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militară 01558 Târgoviște (CUI 25563379)
- Furnizor / câștigător
- MARCOM MASTER AUTO SRL (CUI 16752778)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 810 RON
- Valoare atribuită
- 810 RON
- Data publicării
- 16.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.