Atribuită Cumpărare directă

Acumulatori auto conform ADV1226997 si oferta: Acumulatori conform ofertei transmise pe email Acumulator 12V-120Ah ZAP PLUS - 2 buc Acumulator 12V-155Ah SORGETI FORTE - 2 buc

Număr anunț
DA28428257
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.597 RON
Valoare atribuită
1.597 RON
Data publicării
20.07.2021 00:00
Data finalizării
21.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.597 RON

din 1.597 RON estimat