Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATII ECHIPAMENTE XEROX D125 Serie 3909695278 CU PIESE INCLUSE PENTRU EDITURA UNIVERSITARA a U.M.F. „Carol Davila” Bucuresti

Număr anunț
DA28386493
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
2M DIGITAL SRL (CUI 12511050)
Cod CPV
50324200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.366 RON
Valoare atribuită
10.366 RON
Data publicării
13.07.2021 00:00
Data finalizării
14.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.366 RON

din 10.366 RON estimat