Atribuită Cumpărare directă

COPIATOR ALB-NEGRU A3 KONICA MINOLTA BIZHUB 227 Copiator A3 Minolta Bizhub 227+cablu alimentare BizHub 227 (mono) + Cablu de alimentare. Copiator digital b/w A3 (imprimanta-copiator-scanner), viteza copiere/printare: 22ppm A4 si 14ppm A3. FCO 5.3sec. Viteza de scanare color/alb negru: pana la 45ipm mono/color (din ADF). Rezolutie copiere: 600x600dpi, rezolutie de printare max 1800x600dpi, limbaje PCL6 (PCL 5 + XL 3.0), PostScript 3 (CPSI 3016), XPS; rezolutie scanare: 600x600 dpi; zoom: 25-400% in pasi de 0.1%. Ecran 9" Multitouch Color touch screen. Scanare in retea color, scan-to-email, scan-to FTP, scan-to-SMB, scan-to-Box, scan-to-USB. Formate fisiere: JPEG, TIFF,PDF,PDF compact, PDF criptat, Outline PDF, XPS,Compact XPS. Echipamentul are standard: duplex automat (60-209g/m2), bypass (100 coli, 60-220g/m2), 2 casete de hartie x 500 coli fiecare format A5-A3, media 60-220g/m2 (ADF 100 coli, 35-163 g/m2), Memorie 2 GB (max 4GB), HDD 250GB, conectare USB 2.0, GB Ethernet. RADF DF-628, Copier desk DK-513, toner TN-323 cu capacitatea de 23k pag Capacitate de alimentare cu hartie standard 1100 coli (max 3600), capacitate iesire standard 250 coli (max cu optiunea de finisare 3300 coli), Drum DR-312K (80k) si Developer DV-312K (600k). Volum recomandat de copiere/printare 10.000 pag, volum maxim de copiere/printare 19.000 pag. , . Garantie 1 an sau 120.000 pag.

Număr anunț
DA28484607
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
Cod CPV
30121100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
29.07.2021 00:00
Data finalizării
30.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat