Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanţă în managementul proiectului “Cresterea eficienței energetice în cladiri rezidențiale din orasul Ludus – component 1 Decembrie 1918 nr. 19" Cod SMIS 139503

Număr anunț
DA28395439
Autoritate contractantă
ORASUL LUDUS (Primaria Orasului Ludus) (CUI 5669317)
Furnizor / câștigător
MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat