Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii drumui agricole pana in 2200 mp, plus un podet tubular de 300 cu L= 9 m si doua podete tubulare de 300 cu L =6 m

Număr anunț
DA28390964
Autoritate contractantă
ORASUL INEU (CUI 3519020)
Furnizor / câștigător
ALFA TRUST SRL (CUI 8214913)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92.638 RON
Valoare atribuită
92.638 RON
Data publicării
14.07.2021 00:00
Data finalizării
15.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92.638 RON

din 92.638 RON estimat