Atribuită
Cumpărare directă
Aer conditionat inverter Paxton 12000 BTU + kit instalare, A++, Wi-Fi Set console cadou. In perioada 1.07.2021 - 31.07.2021, cumpara aparatul de aer conditionat Paxton 12000 BTU cu functie Wi - Fi si primesti cadou un set de console pentru prinderea unitatii exterioare..
- Număr anunț
- DA28491503
- Autoritate contractantă
- Orasul Calimanesti (CUI 2541630)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.352 RON
- Valoare atribuită
- 2.352 RON
- Data publicării
- 30.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.