Atribuită Cumpărare directă

6048501 USI LEMN B01 -68- N 3 BUC; 6048505 USI LEMN B01 -78- N 2 BUC; 6048509 USI LEMN B01 -88- N 41 BUC.

Număr anunț
DA28487600
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44221200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.695 RON
Valoare atribuită
18.695 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.695 RON

din 18.695 RON estimat