Atribuită Cumpărare directă

DIVERSE ARTICOLE PANOU SANDW ISOBOX 40MM RAL900 PANOU SANDW ISOCOP 40MM RAL90 CHERESTEA NERIND. M A/B 3000X250 POLICARBONAT 2P 06MM UV 6X2,1 CLAR ESP ROATA DE MASURARE GWM 32 0601 SURUB CAP BOMBAT TORBANT DIN603 SURUB AUTOPERF 6.3X60 Z 19601B0

Număr anunț
DA28486513
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.333 RON
Valoare atribuită
4.333 RON
Data publicării
30.07.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.333 RON

din 4.333 RON estimat