Atribuită
Cumpărare directă
LICEUL TEHNOLOGIC RUSETU TREBUIE SA ACHIZITIONEZE URMATOARELA PRODUSE PENTRU A FACE CURATENIE IN PERIOADA VACANTEI> VOPSEA ROST SATIN NEGRU 4L 1 BUC VOPSEA ROST SATIN ALB 4L 1 BUC DILUANT 551 Pet D551 P0,9L 4 BUC LIGHEAN ROTUND 20L 3 BUC GALEATA CCA 14L STORCATOR(GRI+PORTOCAL) 4 BUC GALEATA CCA 14L STORCATOR (GRI+VERDE) 4 BUC GALEATA CCA 14L STORCATOR(MOV+VERDE) 4 BUC MOP BUMBAC 250 GR COLOR ALBASTRU 17 BUC FARAS CU COADA 8 BUC MATURA EUROPA ECO 7 BUC DR.STEPHAN WC POWER 750ML 6 BUC RIVEX GLASS MENTA PULV 750 ML 10 BUC RIVEX GL CLEAR REZ.750 ML 10 BUC PRONTO SPRAY MULTISUPRAFETE 300ML 3 BUC RAID MUSTE/TINTARI 400ML 6 BUC SANO FLOOR FRESH HOME COTTON 2L 10 BUC AJAX LICHID SUPRAFETE GREEN 1L 10 BUC LAVETE 40X40(50BUC/SET) 2 SET MANUSI MENAJ EPACK 1PER L N2262V 12 SET HARTIE PROSOP MISAV.ECO VERDE 1BUC 1STR 8 BUC ROLA HARTIE PAPELY 2STR 80M 10 BUC SACI MENAJ 120L 10/SET SR BRILLI ALBASTR 6 SET FINO PUNGI GUNOI HD 60L 35 BUC COS GUNOI CAPAC BATANT 18L ALBASTRU 1 BUC COS GUNOI CU PEDALA 15 L 2 BUC PROMAX SAPUN IGIENIZANT 500ML POMPA ALB 10 BUC BIOCARPET 1L 4 BUC HARTIE IG.PAPELY 2STR 50M 24BUC NAT(SET) 5 SET OSKAR AQUAMATT EM ALB contemporan 0.6L 6 BUC OSKAR AQUAMATT EM VERDE exotic 0.6L 4 BUC OSKAR AQUA MATT EMAIL CREM elegant 0.6L 4 BUC OSKAR AQUAMATT EM GALBEN Pret-a-por 0.6L 4 BUC
- Număr anunț
- DA28484303
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC RUSETU (CUI 29208299)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.415 RON
- Valoare atribuită
- 2.415 RON
- Data publicării
- 29.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.