Atribuită
Cumpărare directă
35 4017940 PARCHET FP200 8MM CL 32 LAGERTHA PINE PAC 64,29 32 4002155 PLINTA PARCH.CANAL 10456-4640V GRI NISIP BUC 14,12 32 4021007 GRESIE PORT.6060-0322 REALE IVORIU 30X60 CUT 40,13 50 4020361 PLINTA PORT.GOLF STONE IVORY 7,5x60 BUC 10,50 2 6022033 SCARA AL 3X11 6611 BUC 558,82 5 5008530 ADEZIV CERESIT CM11 25KG PLUS GRI BUC 29,47 1 6052337 ROABA CONSTRUCTII 100L WB7615 BUC 145,38 2 7045700 LOPATA PROFESIONALA COADA FIBRA S519GL BUC 41,93 2 7045699 LOPATA PROFESIONALA COADA FIBRA S518GL BUC 41,93 1 1056311 SET 8 CHEI COMBINATE 8-19MM 616263 SET 30,98 1 1050371 SET 12 CHEI FIXE DUBLE 6-32 BR 900642 SET 61,60 1 1027458 SET 11 BUCATI SCULE MANA HOLZER SET 139,50
- Număr anunț
- DA28477832
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOFRONEA (CUI 3519593)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.321 RON
- Valoare atribuită
- 6.321 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.