Atribuită Cumpărare directă

10 3036302 SET MASA 30 PCS EY3443 SET 5,00 149,00 626,05 118,95 20 8008263 SET PAHARE APA TULIPE 320ML 6BUC SET 5,00 27,25 114,50 21,75 30 8008264 SET PAHARE VIN ROSU TULIPE 240CC 6BUC SET 5,00 25,43 106,85 20,30 40 3034055 TAVA DONALD 42.5X30.5X2 CM BUC 5,00 9,10 38,24 7,26 50 3035464 CUTIT PESTE INOX LUXOR BUC 30,00 7,40 186,55 35,45 60 3035463 FURCULITA PESTE INOX LUXOR BUC 30,00 7,40 186,55 35,45 70 3035456 FURCULITA MASA INOX 9MM-LUXOR BUC 30,00 7,40 186,55 35,45 80 3035459 FURCULITA DESERT INOX LUXOR BUC 30,00 7,10 178,99 34,01 90 3035458 CUTIT MASA INOX 9MM-LUXOR BUC 30,00 7,90 199,16 37,84 100 3035461 CUTIT DESERT INOX LUXOR BUC 30,00 6,90 173,95 33,05 110 3035462 LINGURITA CAFEA INOX LUXOR BUC 30,00 5,90 148,74 28,26 120 3029871 BOL STICLA SUPRAPOZABIL 12CM POMPEI BUC 30,00 4,81 121,26 23,04 130 9501242 TRANSPORT STANDARD ZONA C AU 1,00 100,84 100,84 19,16

Număr anunț
DA28474017
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC CAMPULUNG (CUI 5010056)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.368 RON
Valoare atribuită
2.368 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
29.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.368 RON

din 2.368 RON estimat