Atribuită Cumpărare directă

Produs Cantitate Unitate Pret/unit discountat Total (fara TVA) Total (TVA inclus) PLINTA PVC VKP 53.23 STEJ BORA 2500x50 30 BUC 13,7 345,38 411 COLTAR INT. VKP 53.23 STEJAR BORA 4/S 3 SET 10 25,21 30 COLTAR EXT. VKP 53.23 STEJAR BORA 2/S 3 SET 5 12,61 15 ELEM. LEG. VKP 53.23 STEJAR BORA 4/S 3 SET 8,81 22,21 26,43 TERM. ST/DR VKP 53.23 STEJAR BORA 4/S 1 SET 8,81 7,4 8,81 PROFIL PVC L 25X25MM 2.75M 32018-H42 FAG 30 BUC 15,8 398,32 474 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 31 26,05 31 SURUB LEMN 2.5X16 07101D2501600 226 BUC 0,02 3,8 4,52

Număr anunț
DA28473708
Autoritate contractantă
LICEUL ANDREI MURESANU (CUI 29356953)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840 RON
Valoare atribuită
840 RON
Data publicării
28.07.2021 00:00
Data finalizării
28.07.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840 RON

din 840 RON estimat