Atribuită
Cumpărare directă
GALEATA OVALA CU STORCATOR 15 L 5 BUC SINA 8374 PLASTIC 250CM 10 BUC SINA 8372 PLASTIC 180CM 2 BUC SINA 8375 PLASTIC 300CM 1 BUC SET ACCESORII SINE 250CM 12 10 BUC CAPETE GE1 ALB 5185 10 PUN BAGHETA POLISTIREN 2M C28/45 5 BUC BATERIE FERRO ONE LAVOAR BF02 5 BUC CORP ILUMINAT LED IP65 40W 1180MM HEPOL 12 BUC CORP LED 20W MIRANDA 6500K 2 BUC CORP ILUMINAT IP65 PTR 1X36 LED 120CM 2 BUC LH TUB LED 18-144W T8 1199MM CW STICLA 2 BUC LV SMARTLUX TUB FLUORESCENT 36W NW 25 BUC SET 2 STARTERE S10 4X65W 6 SET NEON MASTER TL-D 18W SNOW WHITE 12000K 25 BUC SET 2 STARTERE S2 4-22W 10 SET HF BEC LED A60 10-65W E27 AC/DC 24V CW 10 BUC HF SET 3BEC LED A60 12-75W E27 CW 3 SET PRELUNGITOR 4P 5M 3X1,5 LOHUIS 9 BUC PRELUNGITOR 4P 3M 3X1,5 LOHUIS 6 BUC TONY INTRERUPATOR SIMPLU PT 1 BUC ELEGANT PRIZA DUBLA PBDC PT CP E 045488 1 BUC ASFORA INTRERUPATOR SIMPLU EPH0100121 10 BUC ASFORA INTRERUPATOR DUBLU EPH0300121 5 BUC RACORD MONOCOMANDA METALIC L50 20 BUC
- Număr anunț
- DA28473613
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL PENTRU COPII CU DEFICIENTE AUDITIVE BUZAU (CUI 4233866)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.051 RON
- Valoare atribuită
- 4.051 RON
- Data publicării
- 28.07.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.